Drama
Orkestra
derinsanat016
Gitar Eğitimi

  Tüm ihtiyaçları karsılayan programlar

Ankara Özel Müzik Kursu
  Programlarımız

Eğitim programlarımız, teknik, teorik ve pratik uygulamalarla öğrencileri geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır. Kişiye özel yıllık program oluşturularak öğrencinin seviyesi her ay değerlendirilir. Sanat eğitimi belli bir disiplin anlayışı gerektirdiğinden özel derslerin haricinde haftalık, öğrencinin evinde çalışabileceği egsersizler verilerek gelişimin kalıcı olması sağlanır.

Ankara Özel Müzik Kursu
  Baslangıç Seviyesi Müzik Eğitimi Programı    

Piyano, gitar ve keman branşlarında başlangıç seviyesi eğitiminde; öğrencilerimizin yaş faktörü göz önüne alınarak, belirlenmiş metodlar çalışılmaktadır. 7-11 yaş grubu başlangıç seviyesi öğrencilerinde piyanoda, "Learning to Play Piano", gitarda, Frederick Noad - Bülent İşbilen "Gitar Metod"ları, kemanda ise "Ömercan -1 Keman Metodu" Kitapları takip edilmektedir. İlerleyen süreçte, öğrencinin gelişimine uygun çeşitli seviyelerde metodlar ve repertuvarlar çalıştırılmaktadır.

Ankara Özel Müzik Kursu
Özel Programlar - Ileri Seviye

İleri seviye öğrencilerde metod çalışmaktan ziyade daha çok repertuvar, teknik geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalarını bir gösteriye yönelik yahut özel yetenek sınavlarında nasıl kullanacakları konusunda yol gösterilmektedir.

Ankara Özel Müzik Kursu
Görsel Sanatlar - Hobby Sınıfları

Boş zamanlarınızı görsel sanatlar kurslarımızda faydalı hobiler kazanarak değerlendirebilirsiniz. Hobi kurslarımız şu an için yağlı boya, desen ve sulu boya derslerini kapsamaktadır.

Ankara Özel Müzik Kursu
Görsel Sanatlar - Sınavlara Hazırlık Kursları

Güzel Sanatlar Fakülte ve Liselerine hazırlık amaçlı oluşturulan gruplarla, uzman kadromuzun yönlendirmesi ile resim, desen, figür çalışmaları; karakalem, yağlı ve suluboya resim derslerimizden faydalanabilirsiniz.