top of page
Ankara Özel Müzik Kursu

 Hakkımızda        

Ilk Notalar, İlk Fırça Darbeleri

Taptaze dimaglara notaların sihrini ögretecek ve hayatları boyunca onlara her anlamda kılavuzluk edecek bir rehber verecegiz. Sanatla yogurulmus bir ruh asla kötü bir ruh olamaz. 

Söhret sadece sanat alanlarına özgü bir terim degildir. Her meslegin en iyisi olmak söhreti getirir. Amacımız, çocuklarımızın sadece profesyonel müzisyen veya ressam olmalarını saglamak degil, sanatın kazandırdıgı disiplin ve yeteneklerin hayatlarının ileriki dönemlerinde her alanda kullanılabilmesidir.

Ahenk içerisinde Egitim

Önemli olan içinde bulundugumuz zamanı en iyi ve en dogru sekilde degerlendirebilmektir. Bizler çocuklarımızın bu zamanlarını dogru bir sekilde degerlendirmelerini saglarken, aynı zamanda eglenmelerini ve zevk almalarını da saglayarak  egitimin kalıcı olmasını arzularız.

Sanat ve Yaşam

Sanatı dogru algılayabilmek, öncelikle onu bir zevk aracı olarak düsünmekten vazgecerek, hayatımızın gereklerinden biri olarak görmekten geçer. Sanat, insanların duygu deneyimlerinin niteligine göre sekillenen bir olgudur. Bu olgu, gerek ses, gerek yazı, gerek figür, gerekse bir çizgi veya leke olarak insanlarla paylasılır. Sanatçı olmak, bu duygu ve istek yanında, o duygu ve istegi baskalarına iletme, ögretme, ifade edebilme kabiliyetine ve iktidarına sahip olamayı gerektirir. Güzel sanatlar içerisinde saydıgımız ve faaliyet konularımız içerisinde yer alan Resim, Müzik yanı sıra Edebiyat, Heykel, Sinema gibi diger sanat kollarında da egitimlerimiz baslayacaktır.

Ankara Özel Müzik Kursu
  Ferda CENGIZ
Kurucu'nun Notu 

 

Ruhsal, kültürel, sosyal, psikomotor ve zeka gelisimi icin Müzigin ve sanatın rolü yadsınamayacak derecede yüksektir. Bizler, çocuklarınızı müzikle tanıstırabileceginiz en ideal ortamı ve egitimi saglayacagımıza söz veririz.

Yorumlarınızı duymak isteriz!

| Necatibey Cad. No: 86/1-2| 06650 |derinsanatakademisi@gmail.com

Tel: 312-230-3114 | GSM: 532-581-6143 | GSM: 532-581-6144

Ayrıntılarınız gönderildi

bottom of page