Müzik

Eğitim programlarımız, teknik, teorik ve pratik uygulamalarla öğrencileri geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır. Kişiye özel yıllık program oluşturularak öğrencinin seviyesi her ay değerlendirilir. Müzik eğitimi belli bir disiplin anlayışı gerektirdiğinden özel derslerin haricinde haftalık, öğrencinin evinde çalışabileceği egsersizler verilerek gelişimin kalıcı olması sağlanır.

  Baslangıç Seviyesi Program    

Piyano, gitar ve keman branşlarında başlangıç seviyesi eğitiminde; öğrencilerimizin yaş faktörü göz önüne alınarak, belirlenmiş metodlar çalışılmaktadır. 7-11 yaş grubu başlangıç seviyesi öğrencilerinde piyanoda, "Learning to Play Piano", gitarda, Frederick Noad - Bülent İşbilen "Gitar Metod"ları, kemanda ise "Ömercan -1 Keman Metodu" Kitapları takip edilmektedir. İlerleyen süreçte, öğrencinin gelişimine uygun çeşitli seviyelerde metodlar ve repertuvarlar çalıştırılmaktadır.

  Yıllık Program    

Yıllık programlarımız, yaş gruplarına, öğrencilerin deneme dersinde tespit edilen yeteneklerine göre yıllık planlar oluşturulur. Her ay öğrencinin gelişimi ile ilgili velilere bilgi verilir. Enstrüman öğreniminde en önemli şeyin motivasyon olduğu düşünülürse, öğrencilerin sıkılmadan çalışacakları bir ortam müzik eğitimlerine büyük katkıda bulunacaktır.

Özel Programlar - Ileri Seviye

İleri seviye öğrencilerde metod çalışmaktan ziyade daha çok repertuvar, teknik geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalarını bir gösteriye yönelik yahut özel yetenek sınavlarında nasıl kullanacakları konusunda yol gösterilmektedir.

ÇALISMA SAATLERİ

Salı-Cuma 10:00 - 19:00

​Cumartesi-Pazar 10:00 - 19:00

Güncellemeler için Abone Olun

ADRES

Necatibey Cad No:86/ 1-2

06650

derinsanatakademisi@gmail.com

Tel: 312 230 3114

GSM: 532-581-6144   532-581-6143

  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Google+ Basic Black
  • Instagram Basic Black

© 2015 by DerinSanat. Proudly created with Wix.com